У Девладовому звели «з нуля» нову амбулаторію

У Девладовому побудували нову амбулаторію. Вже завезли меблі та обладнання. Нині завершують роботи на подвір’ї. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

ава

«Сучасна, світла, енергоефективна. Таку амбулаторію звели «з нуля» для 6,7 тис мешканців Девладівської громади. Для місцевих – це якісно новий рівень медичних послуг», – зазначив Валентин Резніченко.

Нова амбулаторія – у центрі селища, на місці старої поліклініки. Будівлю утеплили. Всередині – світлі просторі кабінети. Передбачили окремий вхід для дітей, яких батьки приводитимуть на огляд чи щеплення.

Є і зручності для людей з інвалідністю. Облаштували два пандуси та вбиральню.

15

«У нас багато мешканців похилого віку. Раніше доводилося їздити до міста на обстеження. Це було дуже незручно. Тепер все на місці. Чекаємо на відкриття», – сказала місцева Наталія Баранова.

В амбулаторії – кабінети для прийому пацієнтів, лабораторія, оглядова, процедурна, маніпуляційна. В окремому крилі – двокімнатна квартира для сім’ї лікаря.

«Дуже задоволені будівлею. Маємо великі кабінети. І тепло буде взимку. А ще вдячні за нове службове авто. Воно нам дуже потрібне, адже територія громади чимала», – розповів сімейний лікар Микола Дон.

Вже завезли меблі та обладнання. Електрокардіограф, пульсоксиметр, гематологічний аналізатор для вимірювання параметрів крові, телемедичне устаткування. Докторам буде зручно радитися з колегами обласних закладів.

16

«Я вже побувала всередині. Всі кабінети дуже красиві. Як зайшла – душа радіє. І натхнення переповнює», – поділилася пенсіонерка Валентина Камушкіна.

На подвір’ї підрядники завершують облаштовувати резервуар для води.

Роботи – обласним та державним коштом.

20

«Наша нова амбулаторія – яскравий приклад взаємодії різних гілок влади. Зійшлися плани Президента, очільника області й громади. Ми дуже задоволені», – сказала голова Девладівської громади Олена Неліпа.

Медичну інфраструктуру Дніпропетровщини розвивають за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Метки: «Велике будівництво», Девладове, нова амбулаторія