У День Соборності України молодь Дніпра роздала мешканцям примірники історичного документа «Акт злуки»

У День Соборності України дніпрянам роздали 1 000 примірників «Акта злуки» та національні прапори. Акцію, яку ініціювала Молодіжна рада Дніпра, провели вперше.

DSC_3468

«День Соборності – це історія про наше об’єднання, знаменний день для країни. Укотре демонструємо, що лише в єдності наша сила. Акт злуки – це не лише наша історія, а й насправді розбудова нашого майбутнього і дуже символічно, що цю акцію ініціювала саме молодь. Пам’ятаємо, що наша країна єдина і неподільна. Бережемо свої родини й Україну», – сказала заступниця директора – начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики ДМР Дар’я Біла.

DSC_3528

Зі свого боку Карен Агаджанян, куратор проєктів Молодіжної ради Дніпра, зазначив: «Акція відбулася в усіх районах міста на десяти локаціях з дотриманням карантинних обмежень. Роздали перехожим тисячі копій акта злуки та подарували національні прапорці, щоб люди пам’ятали про важливість Дня Соборності для нашої держави».

DSC_3521

DSC_3524

«Сьогодні важливий день для країни. Знакове об’єднання відбулося й у 2014 році, коли ми усі разом згуртувалися і дали відсіч ворогу, який посягнув на цілісність нашої країни. А Дніпро став форпостом, що зупинив агресію, «російську» весну і не дав їй просунутися далі», – підкреслив ветеран полку «Азов» Андрій Латюк, який теж долучився до акції.

DSC_3474 DSC_3488

Метки: Акт Злуки, День Соборності України