У бойцов 93-й бригады Холодный Яр взяли анализы на COVID-19

Сегодня состоялся забор материалов для ПЦР-тестирования на COVID-19 военных 93-й бригады Холодный Яр, которые имеют наибольшее количество социальных контактов. Это произошло при содействии фонда «Вернись живым». В группе «93-тя ОМБр Холодний Яр» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

-Йдеться про посадових осіб, які багато контактують з людьми у себе у підрозділі, а також із цивільним населенням, не залежно від звання, - пояснює представник фонду «Повернись живим» Олег Карпенко.
За його словами, на сьогодні у зоні ООС працюють дві мобільні групи у складі лікаря та помічника, які збирають аналізи визначеної категорії осіб, що служать у бойових підрозділах. Зібрані аналізи мають зберігатися при температурі від 2 до 8 градусів. Тож придбали спеціальний ящик із холодовими елементами, який має датчик температури.
«Біологічний матеріал – це мазок із носа та ротової порожнини. Вони збираються у пробірки з транспортним середовищем, які сьогодні ж відправлять у Київ для діагностування. ПЛР-діагностування точне на 99,9%. Результати будуть відомі за кілька днів», - зазначає майор медичної служби Денис Лабарьов, що займався забором матеріалу у військових.
-Нині в жодного військовослужбовця нашої бригади не виявлено COVID-19, - розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника медичної служби бригади Олександр Мельник. - Усі підрозділи у повному обсязі продовжують виконувати бойові завдання. Утім, медики працюють у посиленому режимі. Щоденно ми проводимо огляди, скринінги бійців. Особлива увага до тих, хто прибуває із відрядження та відпусток. Також розгортаємо ізолятори на випадок підозри на коронавірус. Роботи, звісно, прибавилося, але ми справляємося!
-Зараз у військово-медичних шпиталях розгорнуті спеціалізовані приміщення. Медичний персонал провів тренування, як діяти, якщо епідеміологічна ситуація буде загострена. Створюються запаси лікарських засобів на випадок безперервної роботи у посиленому режимі протягом трьох місяців. Лікування коронавірусу у військових частинах не передбачено, це буде зроблено тільки у спеціалізованих медичних закладах, - повідомляє начальник прес-служби оперативного командування «Північ» Віталій Кирилов.
Ми бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я. Будьте пильними, зберігайте спокій і дотримуйтесь правил карантину.

анализ анализ_2 анализ_3

Метки: 93-бригада, анализы, коронавирус, Холодный Яр