Вівторок, 23 квітня 2024 року

У 4-й міській лікарні Дніпра відкрили нейрохірургічне відділення із сучасним обладнанням: Філатов анонсував потужні плани розвитку медицини міста на 2024-й рік

Дніпро продовжує системно оновлювати медичні заклади. У лікарнях міста встановлюють нове сучасне обладнання, облаштовують простір, комфортний для пацієнтів та лікарів, та навіть створюють нові профільні відділення.

IMG_5198
Так в одному з найбільших багатопрофільних медзакладів Дніпра — 4-й міській лікарні — розпочало роботу нове нейрохірургічне відділення. Тут встановлено сучасне німецьке обладнання, є необхідні інструменти — від новітньої операційної до спеціального мікроскопа, що підвищує точність роботи. Лише за два місяці лікарі вже прооперували близько пів сотні пацієнтів.

IMG_5265
«Ми почали з лікування поранених бійців — виконували їм операції з відновлення периферичних нервів. Поступово отримували обладнання та інструментарій. Тепер ми надаємо допомогу пацієнтам з інсультами, пухлинами головного мозку та іншими захворюваннями центральної та периферичної нервової системи. Плани величезні у нас», — розповідає завідувач відділення, лікар-нейрохірург Ігор Кирпа, зауваживши, що у планах лікарні також розширення спектру нейрохірургічних втручань.
IMG_5238
Для подальшого відновлення пацієнтів тут облаштовано пʼять палат.
Оглядаючи нове відділення, мер Дніпра Борис Філатов наголосив: попри продовження повномасштабної війни місто має потужні плани розвитку медицини та подальшого оновлення лікарень.
IMG_5262
«Розвиток медичного простору залишається одним з пріоритетів для Дніпра. Ми постійно працюємо у цьому напрямі. Щоб міські лікарні могли виконувати всі медичні пакети, передбачені НСЗУ, і надавати повний спектр медичних послуг для людей. Нова нейрохірургія в четвертій міській лікарні була дуже важлива не лише для мешканців Дніпра, постраждалих після інсультів чи різних травм, а й для військових», — зазначив Філатов.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.