У 2021 році школи Дніпропетровщини отримали понад 5 тис нових ноутбуків

Цьогоріч Дніпропетровщина отримала понад 5 тис ноутбуків для шкіл. Загалом до кінця 2021-го до громад регіону передадуть майже 6 тис одиниць такої техніки. Обладнають майже 350 навчальних закладів. Про це розповіла заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

«Карантин спонукає використовувати нові форми навчання, аби попри обмеження забезпечити якісну освіту. Для проведення дистанційних уроків школи Дніпропетровщини отримують нові ноутбуки. Оновлення технічної бази закладів – один з аспектів освітньої безбар’єрності», – сказала заступниця очільника області.

ава ноутбук

Цьогоріч на придбання ноутбуків для шкіл Дніпропетровщини з державного та місцевих бюджетів виділили понад 100 млн грн. Техніку отримують вчителі 5-11 класів. Кожен ноутбук має програми для дистанційного управління комп’ютерним класом та роботи з електронними підручниками.

Розвиток безбар’єрності в Україні – ініціатива першої леді Олени Зеленської. Вже розробили національну стратегію. Передбачена робота за 6 основними напрямками: фізична, інформаційна, суспільна, економічна, цифрова та освітня безбар’єрність.