У 2021-му держава виділила кошти на житло для 24 родин АТОвців Дніпропетровщини

Цьогоріч держава виділила 34,4 млн грн на придбання житла для сімей АТОвців Дніпропетровщини. Кошти надходять в область частинами. Фінансування – протягом 2021-го. Загалом гроші на покупку осель отримають 24 сім’ї. Про це сповістила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

«Щороку держава виділяє захисникам кошти на придбання житла. Допомагає бійцям з інвалідністю, військовим-переселенцям та родинам загиблих. У 2021-му на Дніпропетровщину виділили 34,4 млн грн субвенції. Уже два АТОвці та двоє вдів цьогоріч стали власниками осель. Ще 20 сімей – на черзі», – зазначила Ольга Горб.

Кошти на придбання житла потрапляють на спеціальні рахунки сімей бійців. Після цього вони мають рік, аби обрати оселю. Зробити це можна у будь-якому регіоні України.

Серед новоспечених власників – Юрій Бенедюк. Хлопець каже, чекав на цей щасливий момент понад сім років. Раніше мав приватний будинок у Макіївці на Донеччині, та втратив його через війну.

«Досі не віриться, що маю власне «гніздечко». Квартиру придбав у районі Дніпра, що найдужче сподобався. Нарешті зітхнув вільно. Тепер не треба поневірятися гуртожитками. Можна й родину планувати», – поділився Юрій Бенедюк.

За держпрограмою допомогу на придбання житла можуть отримати бійці з інвалідністю І і ІІ груп, члени родин загиблих та військові-переселенці.

квартиры