Творчі майстерні та гала-концерт: у Дніпрі проходить фестиваль бардівської пісні «Співучі вітрила»

21 – 23 травня у Дніпрі проходить Х фестиваль бардівської пісні «Співучі вітрила» ім. Володимира Ткача. Цьогоріч захід реалізується у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». Традиційно його проводять у форматі наметового містечка на березі Дніпра.

DSC08726

«Такий формат стає унікальним, адже у часи пандемії люди все більше дистанціюються, відповідно теплого дружнього спілкування з обміном енергією стає все менше. Так само й авторська пісня, яка є одним з елементів культури, — своєрідний та неповторний жанр. Аби ми його не втратили, а разом із ним й унікальність людського спілкування, ми проводимо такі заходи, як фестиваль «Співучі вітрила»», — сказав художній керівник фестивалю Сергій Рудь.

DSC08718

За словами членкині організаційного комітету Наталії Бобко, пандемія могла стати на заваді проведенню фестивалю: «Чесно кажучи, ми до останнього думали, що цьогоріч нам не вдасться влаштувати наш захід. Але завдяки великому людському бажанню та підтримці програми «Культурна столиця» це сталося. Звичайно, ми дотримуємося протиепідеміологічних правил, перебуваємо на відкритому повітрі, більшість наших учасників зробила щеплення. Ми раді, що фестиваль влаштовано, і що кожен забере звідси частинку тепла та творчості».

DSC08704
Захід зібрав близько 100 учасників з різних міст України. У програмі фестивалю проведення концертів, конкурсних виступів, творчіх майстерень, ігор, спортивних змагань, після завершення відбудеться гала-концерт.

DSC08692

«Особисто для мене фестиваль створює відчуття свята. Таких у нашому житті не так багато. Тож для мене це свято пісні, творчості, спілкування, де до того ж відбувається моральне зростання особистості», — поділився враженнями учасник заходу Юрій Чайка.

Метки: «Культурна столиця»