Днепровская группа “Вертеп” выступила на передовой

В 93-й механизированной бригаде «Холодный Яр» «зажигала» группа «Вертеп». Одно из выступлений для противотанкового артдивизиона организовали в ангаре для военной техники. Сцену устроили на военном грузовике, сиденьями служили на деревянные поддоны, а декорациями служили бронированная разведывательно-дозорная машина и огромный флаг Украины. Об этом сообщается в группе «93-тя ОМБр Холодний Яр» в Фейсбуке.

-Виступ відбувся у рамках проекту «Нас не зламати», - отмечается в сообщении.
-Ми хочемо донести до військових і цивільних людей з українського Донбасу, що та ситуація, яку ми зараз переживаємо – не унікальна, - розповів ідейний натхненник проекту капелан Дмитро Поворотний. - Таку ж війну переживали наші дідусі та бабусі. Але вони, подолавши її, змогли повернутися додому, відбудувати країну, народити дітей, виховати онуків, передати нам ту наснагу до свободи, волі та боротьби. І зараз ми так само це реалізуємо. Він розповів, що об’єднання митців з Дніпра виступають із концертами для військових і цивільних з 2014-го року по всій лінії фронту.
Поворотний також наголосив, що проект реалізується за допомогою капеланських служб. Саме капелани допомагають комунікувати та взаємодіяти із командуванням підрозділів та місцевими мешканцями.

сцена сцена_2 сцена_3

 

84519117_1231100827086705_406475193792331776_o

Метки: 93-й бригада, группа «Вертеп», передовая