Цьогорічний книжковий фестиваль «Book Space» проходитиме онлайн

Цього року через карантинні заходи третій Міжнародний книжковий фестиваль «Book Space» уперше відбудеться онлайн з 4 по 5 липня. У програмі – лекції, дискусії, огляди новинок, розмови з видавцями та авторами. Початок о 12:00.

photo_2020-06-23_11-27-11

Більшість подій орієнтовані на дорослу аудиторію, але будуть і ті, що створені для дітей та батьків. Під час ефіру аудиторія зможе ставити питання у коментарях до трансляції на Youtube та Facebook. Також проводитиметься постійний огляд онлайн-марафону на офіційній сторінці фестивалю в Instagram.

Фокусна тема нинішнього «Book Space» – «Майбутнє: (анти)утопії». Вона якнайкраще підходить для ілюстрації всього, що сталося у пандемію, а також для опису тих наслідків, які ще попереду. Тож під час онлайн-марафону у дискусіях порушуватимуть такі теми: поняття утопій та антиутопій; стереотипи в медицині, пов’язані з пандемією; криза влади та чоловічий світ під час викликів; світова бідність: чи можливо її здолати; майбутнє мистецької сфери після кризи; онлайн-школа: враження та можливості; батьківське вигорання; реформи у культурній сфері; як створювати меми: воркшоп від телебачення Торонто; карантин – не завада відкрити видавництво або започаткувати ініціативу; підлітки, гаджети та технічне майбутнє тощо.

Повна програма онлайн-марафону буде розміщена на офіційній веб-сторінці фестивалю https://bookspacefest.com/.

Новини та деталі можна знайти у соцмережах:

https://www.facebook.com/bookspacefest/

https://www.instagram.com/bookspacefest/

Організатори онлайн-марафону — Український інститут книги, програма «Культурна столиця». Партнер проєкту – митцівня «Модуль» (м. Дніпро).

Метки: книжковий фестиваль «Book Space»