Цьогоріч на Дніпропетровщині відремонтували 70 км місцевих доріг

У 2021-му на Дніпропетровщині відремонтували 8 місцевих доріг. Загалом уклали 70 км асфальту. Автошляхи оновлювали у Дніпровському, Кам’янському, Новомосковському районах. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

аватар

«На Дніпропетровщині будують та ремонтують траси національного значення. Оновлюються і місцеві автошляхи. Їх робимо комфортними та безпечними. Аби селяни могли швидко дістатися міста або населеного пункту в сусідній громаді», – зазначив Валентин Резніченко.

Автошляхи Дніпропетровщини осучаснюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У Кам’янському районі капітально відремонтували дорогу Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське. Вона проходить декількома селами Верхньодніпровської громади. У 2021-му там уклали 13 км нового покриття.

4

Оновили і автошлях Партизанське-Лобойківка у Дніпровському районі. Його довжина – майже 6 км. Основна частина дороги проходить селом Балівка. Місцеві кажуть, раніше дорога була поганою через ями. Тепер – задоволені.

У Новомосковському районі привели до ладу дорогу в Знаменівці. Вона проходить центром села і з’єднується з трасою Дніпро-Павлоград. Довжина автошляху – 8 км.

В області триває ремонт ще 3-х місцевих автошляхів. Техніка працює поблизу Дмитрівки Кам’янського району, Хащевого – Новомосковського. Оновлюють і дорогу Солоне-Лошкарівка-Широке.

1