Трое жителей Кривого Рога вымогали у мужчины 50 тысяч долларов

Днепропетровской областной прокуратурой направлено в суд обвинительный акт в отношении трех жителей Кривого Рога, которые, угрожая насилием, требовали от гражданина 50 тыс. долларов США. Однако они не довели преступный умысел до конца, так как были уличены правоохранительными органами (ч. 2 ст. 189, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 189, ч. 2 ст. 263 УК Украины).
Об этом сообщает пресс-служба областной прокуратуры
«За версією слідства, заради легкої наживи 44-річний чоловік вступив у попередню змову з двома іншими особами та протягом місяця вимагав від мешканця Кривого Рогу грошові кошти у сумі 50 000 доларів США, здійснюючи фізичний та психологічний вплив на потерпілого та його родину.
Так, зловмисники підпалювали вхідні двері будинку жертви, підкладали поховальний вінок, погрожували фізичною розправою та знищенням майна, доки чоловік не погодився віддати гроші.
У червні 2020 року під час одержання частини коштів у сумі 10 000 доларів США усіх трьох було викрито працівниками прокуратури, поліції та Управління стратегічних розслідувань в області. Під час проведення обшуку у одного з фігурантів справи вилучено холодну зброю – кастет», - отмечается в сообщении.

 

Метки: вымогательство денег, Кривой Рог