Трое маленьких детей искали по Каменскому мать

Полицейские Каменского привлекли к ответственности мать, которая оставила без присмотра трех несовершеннолетних детей. Женщина оставила детей на улице и пошла по делам. Замерзших и изможденных малышей обнаружили в одном из кафе и привезли в Каменский отдел полиции, где их отогрели и угостили чаем с пирожными. Отдел коммуникации полиции Днепропетровской области об этом сообщает следующее.

дети

- 14 жовтня близько 19:30 до поліції зателефонувала стурбована жінка та повідомила, що в кафе де вона працює прийшли троє неповнолітніх дітей, два хлопчика 7 та 10 років і дівчинка 9 років. Вона розповіла, що діти шукають матір і дуже змерзли, бо вдягнуті не за сезоном.

На місце негайно прибули поліцейські групи реагування патрульної поліції та ювенальні поліцейські Кам’янського відділу поліції.
Поспілкувавшись з дітьми правоохоронці встановили їх вік, імена та прізвище. Також старший хлопчик назвав декілька адрес їх можливого місця мешкання. Поліцейські перевірили дані адреса, опитали сусідів та встановили, що дійсно за одним із них, мешкає жінка з дітьми, однак двері квартири ніхто не відчинив.

Близько опівночі поліцейські встановили місцеперебування матері. Жінка повідомила, що залишила дітей на вулиці гуляти та вирушила у справах. Однак, коли повернулась, їх у дворі вже не було. До поліції вона не зверталась, тому що намагалась розшукати дітей самостійно.

На щастя, за період відсутності жінки, стосовно дітей ніяких протиправних дій скоєне не було.

Відносно матері правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліція звертається до всіх батьків: в жодному разі не залишати неповнолітніх без нагляду та завжди бути обізнаними про їх місцезнаходження. Крім того, якщо дитина загубилась, не гаяти часу, а відразу звертатись по допомогу до правоохоронців.

 

Метки: дети, Каменское