Три дніпровські школи отримають по 100 тисяч гривень на модернізацію кабінетів праці

У Дніпрі стартував конкурс початкового технічного моделювання «Дніпро - місто інженерів», який організували Департамент гуманітарної політики, КП «ЦПР« Освітня Траєкторія» Дніпровської міськради і українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП.
В рамках конкурсу команди школярів 3-8 класів на чолі з учителем створять фрагменти сучасного промислового міста з фанери, дерева, картону, металу та інших матеріалів. За задумом організаторів кожна команда побудує модель загальною площею 1 кв. м., там будуть як макети реальних міських об'єктів Дніпра, так і фантастичні інженерні споруди. На фінальному етапі фрагменти об'єднають в одну експозицію і покажуть городянам.

DS7_3241 копия

«Конкурс технічного моделювання - частина системної роботи ІНТЕРПАЙП по популяризації інженерії серед дітей та молоді. Ми впевнені, щоб дитина захопилася технічною творчістю, а в подальшому інженерною спеціальністю, їй важливо створити відповідні умови. Спільно з міською владою ми будуємо в Дніпрі лабораторії мехатроніки та кабінети технічної творчості, щоб діти мали можливість пройти базову профорієнтацію. Ми не можемо модернізувати кожен шкільний кабінет праці в Дніпрі, але хочемо підтримати тих вчителів та школи, які і самі проявляють ініціативу», - зазначає начальник управління комунікацій служби корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП Людмила Новак.

DS7_3243 копия

Три кращі команди принесуть своїм школам головний приз - по 100 тисяч грн. на модернізацію кабінетів праці. На ці гроші ІНТЕРПАЙП закупить необхідне обладнання. Це буде не універсальний набір, а пакет, сформований під індивідуальну потребу кожної школи. Передбачено й особисті призи для учасників: вчителі-куратори трьох кращих команд і діти-автори кращих елементів отримають сертифікати в магазин техніки.

«Конкурс пройде в кілька етапів. До 8 жовтня приймаються заявки від шкільних команд. Максимальна кількість дітей в одній команді - 10 чоловік. Це оптимальна кількість для ефективної командної роботи. Кожну дитячу команду буде курирувати учитель. Ми вважаємо, що в конкурсі в основному візьмуть участь вчителі праці або початкових класів, але не обмежуємо ініціативу вчителів будь-яких інших предметів. Як не обмежуємо і кількість команд від однієї школи», - прокоментувала Тетяна Нікіфорова, директор КП" Центр професійного розвитку "Освітня Траєкторія" Дніпровського міськради.

DS7_3375 копия

Після реєстрації в конкурсі протягом жовтня-грудня команди пройдуть навчання з моделювання в сучасних кабінетах праці в школах № 69 і № 39, раніше обладнаних ІНТЕРПАЙП. А з січня по березень у дітей і їх кураторів буде час на проектування і безпосередньо моделювання власних фрагментів міста інженерів. Підсумки конкурсу підведуть в квітні 2022 року.

Подати заявку на участь в конкурсі можуть вчителі за посиланням https://forms.gle/jsRXnFJgzo8w6Std7

Подробиці про конкурс на сайті https://konkurs.interpipe.biz/

DS7_3612 копия

Метки: Интерпайп