“Трещит по швам”: в Днепре закрыли школу

Некоторым школьникам Днепра после локдауна придется вернуться в «чужую» школу. Из-за аварийного состояния закрыли на ремонт школу № 22 на улице Нахимова.

Там наблюдается высокий уровень грунтовых вод, из-за чего стены учебного заведения буквально «трещат по швам».

О том, где теперь будут учиться ребята, рассказали на фейсбук-странице Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

unnamed

- У зв’язку з тим, що стан будівлі ССЗШ № 22 визнано аварійним відповідно до технічного звіту і наразі виконується комплекс заходів щодо приведення будівлі до експлуатаційного стану, було прийнято рішення перевести початкові класи до будівлі СШ №13, середні та старші класи - до будівлі Гімназії №2 на час усунення аварійної ситуації в будівлі ССЗШ №22.

ГЛdpАВН

Під час карантину було перевезено меблі і кабінети готували до освітнього процесу. У одному з кабінетів СШ 13 під час перестановки меблів біля підвіконня батьки учнів та учитель 2-го класу помітили цвіль. Наразі проходять роботи з утеплення фасаду школи, а в п'ятницю ввечері у зв'язку з потеплінням почав танути сніг і вода потрапила до приміщення, тому сьогодні вирішується питання з підрядною організацією щодо усунення недоліків. Спільним рішенням з батьківською громадськістю прийшли до висновку, що клас буде навчатись за допомогою дистанційних технологій, а департаментом гуманітарної політики проводитимуться ремонтні роботи у кабінеті. Після виконаних робіт учні будуть навчатись у кабінеті у звичайному режимі.
У Гімназії №2 готується приміщення для гардероба, яке не було передбачено у будівлі.

Директором департаменту було особисто перевірено стан кожного кабінету у СШ №13 та Гімназії №2, вказано на недоліки, які найближчим часом буде вирішено, - сообщили чиновники.

 

 

Метки: аварийное состояние, школа №22