То ли бандиты, то ли революционеры: в Васильковской ОТГ объявились погромщики со странными требованиями

На территории Васильковской ОТГ в течение последнего месяца произошел ряд нападений на имущество фермерских хозяйств. Сжигают комбайны и тракторы, грабят офисы. Апогеем этого разгула бандитизма стало нападение на дом главы Васильковской ОТГ Сергея Павличенко.

Об этом пишет издание Берег надій.

КРоме того, что неизвестные бандиты побили машину и окна они оставили листовку с весьма пространными требованиями, выполнение которых вовсе не находится в компетенции главы ОТГ, да и адресована она крупным фермерам и предпринимателям района. Судите сами.

 

- В ній вимагається, зокрема, (мовою оригіналу) „в місячний термін зробити найкращий район в області, відремонтувати всі дороги по Дніпропетровській області, відкрити та профінансувати всі заклади освіти, підняти заробітну плату та пенсії в населенні Васильківського району. Зробити перевірки фінансування та витрати у всіх громадах Васильківського району.

Зібрати раду фермерів та підприємців Васильківського району і дійти до одного рішення, відновити та профінансувати всі села та селища міського типу.

Якщо наше звернення не буде виконане, то по всьому Васильківському району будуть нещасні випадки. Павліченко Сергій Володимирович буду в списку першим!, - цитирует издание требования бандитов.

 

Несмотря на всю абсурдность требований погромщиков, ущерб от них вполне реальный. И фермеры ждут реакции правоохранителей и защиты от бандитов.

 

- Дії цих осіб цілком реальні і небезпечні, які можуть загрожувати життю людей. А це уже не жарт, тому сподіваємось на оперативні професійні дії правоохоронців.

То ж чекаємо на офіційну інформацію керівництва Синельниківського управління поліції, - пишет Берег надій.

 

На ситуацию с грабежом и погромами фермеров обратили внимание депутаты Верховной Рады. Они провели встречу с руководством областной прокуратуры и требуют принять меры по защите интересов фермеров.

 

Метки: фермеры