Теплоэнерго приглашает жителей Днепра на слушания по новым тарифам на отопительный сезон

На сайте КП «Теплоэнерго» опубликовано сообщение о проведении открытого обсуждения необходимости установления тарифов на тепловую энергию для нужд населения, бюджетных учреждений, религиозных организаций и других потребителей.

В сообщении отмечается следующее.

Відкрите обговорення за місцем надання послуг КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» Дніпровської міської ради відбудеться 16 жовтня 2019 року о 15:00 год в приміщенні актового залу (3 поверх) по вул. Артільна, 6б.

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до обговорення від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, а також заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 15 жовтня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: КП «ТЕПЛОЕНЕРГО», м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, буд. 37, 79040. Фактичне місцезнаходження пр. Слобожанський 29, поверх 5, оф.504.

e-mail: teploenergodnepr@gmail.com

Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотного зв'язку.

Метки: тарифы, теплоэнерго