Тело пропавшего 16-летнего Даниила Решняка подняли со дня карьера в Старых Кодаках

Наш сайт сообщал, что в Днепре у карьера 31 августа пропал мальчик. Личные вещи парня находились на берегу водоема. Сразу же после получения сигнала (в полночь) спасатели начали поиски, но безрезультатно. На сайте dp.dsns.gov.ua об этом сообщается следующее.

мал_чик

- Пошукові роботи продовжили з ранку 1-го вересня. Водолази-рятувальники Водолазно-рятувальної групи Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону Спеціального призначення, за допомогою водолазного спорядження, обстежили акваторію водойми близько 900 кв. метрів, зниклого не виявлено.
2-го та 3-го вересня співробітники ДСНС також проводили роботи по пошуку потонулої дитини. Загалом було обстежено 24 000 кв. акваторії підводної частини та 20 000 кв. метрів водної поверхні кар’єру.
Сьогодні, 4-го вересня, при обстеженні водойми близько 600 кв. метрів, за допомогою водолазного спорядження, рятувальники виявили тіло загиблого хлопця, 2004 року народження, на глибині 6 метрів та на відстані 15 метрів від берега. Співробітники ДСНС доправили його до берега та передали працівникам поліції.

спас_2 спас