Тариф на паркування на платних майданчиках Дніпра – один з найнижчих в Україні

Вчора, 2 вересня, депутати Дніпровської міської ради на 60-й сесії затвердили єдиний тариф за паркування на платних майданчиках міста. Так, вартість години паркування знизилася з 15 до 10 гривень. Це - один з найнижчих тарифів в Україні.

Окрім погодинної оплати, у місті діє абонемент на паркування. Його вартість 699 грн. за 1 місяць, у розрахунку година паркування з абонементом коштує 1,94 грн. Також існує квартальний абонемент за 1800 грн., у розрахунку це 1,65 грн. за годину паркування.

Як повідомлялося раніше, працівники Інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради за перше порушення будуть лише попереджати водіїв. Штраф виписуватимуть тільки в разі повторного порушення. Якщо ж авто буде заважати руху громадського транспорту, наприклад, транспортний засіб припарковано на трамвайних рейках, його буде евакуйовано.

Нагадуємо, що інспектори з паркування продовжують і надалі слідкувати за порядком на міських дорогах та дотриманням правил дорожнього руху водіями в частині стоянки та зупинки.

Метки: тариф на паркування