Танкисты Криворожской бригады стали лучшими в Вооруженных силах Украины

Завершились соревнования на лучший танковый взвод Вооруженных сил Украины. Победителями этих соревнований признан танковый взвод 17 отдельной Криворожской танковой бригады. В группе «17 окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

- Шість команд кілька днів поспіль намагалися здобути звання кращого танкового взвод ЗС України. Змагання відбувалися у трьох номінаціях: стрільба з озброєння танків на великі відстані, оборона і контратака під час комплексного тактичного завдання, а також двобої між взводами у злагодженості дій підрозділу з використанням системи LASERTAG. Номінації включали в себе окремі етапи, бали, які увійшли у загальний підсумок. Цього року, як і минулого, наші танкісти підтвердили своє високе звання найкращих у Збройних силах України. Попереду наших танкістів чекають міжнародні змагання у Німеччині.
Вітаємо танковий взвод 17 окремої танкової бригади з впевненою перемогою! Дуже символічно, що танкісти здобули цю перемогу напередодні професійного свята – Дня танкістів, яке буде відзначатися 13 вересня. Ми приєднуємося до привітань на адресу наших славетних танкістів і бажаємо їм непробивної броні, бездоганної роботи всіх вузлів і механізмів, здоров’я і блискучого професіоналізму, успіхів і надійних тилів! З перемогою і наступаючим святом!

танк танк_2 танк_3 танк_4 танк_5 танк_6

Метки: лучший танковый взвод