Свято на глибині 50 метрів: Філатов у метро привітав золотих медалістів шкіл Дніпра

У Дніпрі в День молоді провели традиційне свято для випускників «Золота надія». Цьогоріч — задля безпеки — володарів золотих медалей за відмінне навчання запросили на одну зі станцій метрополітену. Тут для дітей, батьків і вчителів влаштували святковий вечір — з привітаннями, подарунками та виступами відомих дніпрян. подземка1 «Ми вітаємо наших чудових дітей, які в такий тяжкий час закінчили школу з золотими медалями і набрали максимально можливі бали на тестуванні. Наші діти — це наше майбутнє. Це те, за що воює наша країна. І після Перемоги України саме їм будувати щасливу та справедливу державу. І ми, дорослі, робитимемо все, аби ця війна закінчилася якнайшвидше», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

_MG_7827

 

Загалом цього року у Дніпрі 255 золотих медалістів. Торік із таким успіхом школу закінчили 210 випускників. «Я була в режимі поглибленого навчання, бо це, власне, моє хобі. Тому й не втратила результат», — розповідає випускниця 134-ї школи Анна Кавєріна. Дівчина стала переможницею своєрідної лотереї та виборола для свого навчального закладу інтерактивну дошку.

_MG_7822

_MG_7844

Тепер, після омріяного вступу до вишу, Анна планує завітати до школи, щоб побачити, де саме її встановлять. Випускник 141-ї школи Ярослав Павлик так само впевнений, що з дистанційним навчанням є багато можливостей здобути якісні знання: «Варто просто завжди пам’ятати, що ти маєш бути прикладом для однокласників, друзів, і не підводити свого вчителя. Треба бути тим, ким ти є». Хлопець каже, що саме початок повномасштабного вторгнення росії в Україну став для нього своєрідним поштовхом для обрання професії. Тож після навчання він хоче будувати дипломатичну кар’єру і відстоювати інтереси України у міжнародних відносинах.