Супруга и мать зарезанных в Кривом Роге мужчин поделилась своим состоянием

Наш сайт сообщал, что в Кривом Роге мужчина зарезал посреди улицы отца и сына, а также ранил ножом еще восемь человек, среди которых и 8-летний мальчик. О своем состоянии рассказала 59-летняя криворожанка Юлия Костецкая, которая потеряла одновременно двух родных людей - сына и мужа. Ее рассказ опубликован на tsn.ua

Стиль и орфография сохранены.
- У неділю, 8 листопада, ми збиралися їхати з чоловіком і сином до Вінницької області. У суботу кажу їм: "Хлопці, треба щось в дорогу купити ... Давайте сходимо в магазин". Син сказав: "Мама, ти йди вперед, а ми тебе наздоженемо". Я пішла в магазин "Схід», ходжу-ходжу, а хлопців моїх немає. "От гади, - думаю, - прийду додому, я вам дам". Все купила, повертаюся і раптом телефонний дзвінок:
- Ви знаєте Костецького Миколи Антоновича?
- Знаю ...
- Вашого чоловіка вбили ....
Жінка розпитала, де це сталося і побігла на місце злочину, там, побачивши закривавленого чоловіка, вона почала кричати: "Колю, вставай!" Потім знепритомніла, а прийшла до тями, коли її почали бити по щоках.
Як сталося вбивство, жінка не знає. У Мережі опублікували відео, на якому видно, як нападник з ножем спершу кидається на сина, а батько намагається його захистити. 31-річний хлопець отримав два удари ножем, вони виявилися смертельними, 66-річний батько - кілька, і навіть намагався потім дійти додому.
"Хоч би одного залишив, нелюдь! Як мені тепер жити? Хочу запитати у нього: "За що? Я вимолювала це дитя у Бога цілих вісім років ... А ти його вбив!", - плаче жінка.
Юлія Костянецька розповіла, що у них з чоловіком після першого викидня 8 років не було дітей. Вона довго і безрезультатно лікувалася. Від знайомої, яка працювала у пологовому будинку, дізналася про те, що там є покинуті діти. Жінка пригледіла для усиновлення дівчинку, але не встигла, дитину забрала інша пара, а Юлії розповіли, що у палаті є 5-місячний хлопчик, і його звати Коля, як і її чоловіка.
- Майже вся рідня була проти. А я говорила: «Коля буде мій, і крапка». Коли я взяла його на руки, він почав плакати. Такий світловолосий, худенький. Якийсь весь синій. Аж фіолетовий. Шкурка на ручках, як риб'яча луска. Ну, а потім так притулився до мене ... І поклав ручку на груди. Ми з чоловіком подивилися одне на одного і все зрозуміли. «Ми його забираємо», - сказав Коля, - згадує жінка.
Хлопчик був з багатодітної родини, до лікарні жив у жахливих умовах.
- Його знайшли в якихось ганчірках на підлозі поруч з кішкою. Він смоктав її молочко, а кошенята його облизували і зігрівали. Так і вижив. Коли міліція його забирала, кішка не давала, кидалася на людей .. Полюбила я свого синочка без тями. А потім його біологічна мати почала заявляти: "Я Миколку заберу". Але бачите, як вийшло... Ненадовго, виходить, я синочка відвоювала. На якихось тридцять рочків. Забрали його у мене... І чоловіка Колю теж", - говорить Юлія.
Син виріс, вивчився на кранівника, працював в охороні, одружився і мав донечку.
-Я ось все думаю про те, що син в останній момент мене відправив у магазин на п'ять хвилин раніше. А якби ми пішли всі разом і цей маніяк на нас напав, там би всеі і залишилися лежати. Я інвалід третьої групи, опорно-руховий апарат. Ні втекти, ні боротися... Виходить, що Коля загинув, а мене врятував. А я його не змогла. І чоловіка Колю теж втратила, - говорить жінка.
За словами жінки, жодних тривожних передчуттів у той день у неї не було. З похороном потім допомогли небайдужі люди - сусіди і друзі. За це вона їм дуже вдячна.
- Сплю зараз я не на подушці, а на курточці мого дорогого коханого чоловіка Миколи Антоновича і на шапці сина, і на літньому кашкеті чоловіка. І фото синочка улюбленого мого Колі поруч на речах лежить... вимкну світло - і мені здається, що вони поруч, що живі.
Не думала, що таке зі мною станеться. Раз - і в тебе нікого немає. Ні чоловіка, ні сина, ні допомоги на старості років. Залишилися вдома тільки котик і морська свинка... І внучечка, звичайно. Вона постійно запитує: «Де тато? Він мене на машині обіцяв покатати», - говорить Юлія.
Жінка сподівається, що вбивця її обох Микол буде справедливо покараним.

род сын