Суд вынес приговор хулигану, бросавшему камни в автобус прибывших из Китая криворожан

Вы еще не забыли о «приеме» в Новых Санжарах, который устроили для эвакуированных из Китая украинцев? Так вот, Новосанжарский районный суд вынес приговор мужчине, который 20 февраля бросал камни в автобусы с прибывшими. Об этом сообщает rudana.com.u

авто

-Про "гостинний" прийом на Полтавщині журналістам "Рудани" особисто розповіли криворіжці, які були тоді серед евакуйованих із Китаю, - 17 учасників криворізького хореографічного колективу Fashion Pa, - отмечается в сообщении. - Селяни в Нових Санжарах протестували, палили шини, кидали камінням в автобуси, бризкали з газових балончиків і кричали "Здохніть!" на адресу привезених людей. Агресивний натовп місцевих стримувала Нацгвардія. Криворіжці зізнавалися, що бояться залишатись у цьому санаторії (медцентр Національної гвардії).
Після гарячих перипетій, криворіжці провели там в обсервації два тижні. Згодом тести показали, що всі вони здорові, і людей відправили до рідних домівок.
Поліція тоді відкрила два кримінальні провадження: у результаті сутичок між протестувальниками та поліцейськими постраждали дев’ять поліцейських та одна цивільна особа.
Чоловік, який у Нових Санжарах кидав каміння в людей, має заплатити 850 грн. штрафу. Суд зазначив, що чоловік порушив ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство).
-Обвинувачений 20 лютого перебував на перехресті автодороги, неподалік магазину «Валентина», та залізничного переїзду у селі Руденківці. Він кидав каміння в автобуси з евакуйованими та службові автівки Нацполіції і Нацгвардії, - йдеться у повідомленні суду.
Обвинувачений визнав свою провину під час судового засідання і розкаявся.

костер окно

Метки: приговор, суд