Сучасний благоустрій, дитячі та спортивні зони – у міськраді презентували проєкт будівництва нового скверу на ж/м Парус-2

У Дніпровській міській раді презентували проєкт будівництва нового скверу на ж/м Парус-2 по вул. Гідропарковій, 1. Це буде цілком сформована рекреаційна територія з різними зонами відпочинку та дозвілля.

IMG_3192

«Мешканці цього мікрорайону звернулися до міської ради щодо благоустрою території, на місці якої нині пустир. Вдячні міському голові Борису Філатову, який ініціював створення там нового скверу в рамках загальної міської концепції облаштування рекреаційних зон у різних районах міста. Таким чином, і у мешканців житлового масиву Парус з’явиться новий сквер з упорядкованою територією, де зможуть відпочивати містяни всіх вікових категорій», - підкреслив депутат міськради Северин Маринчук.

IMG_3218

За словами головного архітектора Дніпра Дмитра Волика, проєктні рішенні щодо створення нового скверу цілком відповідатимуть потребам як дітей, так і дорослих: «Не дивлячись на великі зелені масиви гідропарку, повноцінно урбанізованих рекреаційних зон на ж/м Парус нема. Фактично робимо для цього перший крок. Загалом проєкт виконаний у загальних тенденціях, які застосовуємо й на інших рекреаційних територіях. Словом, формуємо сучасне урбанізоване середовище – достатньо озеленене, при цьому з високим рівнем благоустрою».
Зі свого боку, розробниця проєкту з будівництва нового скверу, архітекторка Олена Собко зазначила: «Його буде створено на території близько 0,5 га. Серед іншого там облаштуємо декілька дитячих майданчиків для дітлахів різного віку, зони відпочинку, а також для занять спортом на вуличних тренажерах та гімнастичних знаряддях. По всій території скверу будуть пішохідні доріжки, зовнішнє освітлення, лави, крісла, газон, а також висаджено багато квітів, кущів, оскільки дерев там вдосталь. Застосовуватимемо сучасні, безпечні матеріали».

IMG_3244

Під час презентації проєкту мешканці вул. Гідропаркової запропонували розглянути можливість зв’язати територію скверу в єдину дорожньо-транспортну мережу.
«Якщо буде така можливість, ми її розглянемо і внесемо певні корективи у проєкт», - пояснив іще один проєктант Андрій Протосеня.
Голова ОСББ «Гідропаркова-1» Оксана Свиридоненко додала: «Приємна новина для всіх нас, мешканців ж/м Парус, що у нас з’явиться новий сквер. Те місце, де його планують зробити, - є цілком логічним. Там простора територія, де вже є багато дерев. Коли, власне, її по-сучасному упорядкують, зроблять різні зони для відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, буде повноцінна рекреаційна зона. Дуже добре, що міська влада турбується про мешканців абсолютно всіх районів міста і облаштовує місця відпочинку не лише в центрі, а й у передмісті. Так і має бути, щоб у пішій доступності можна було прогулятися, провести дозвілля абсолютно всім».

IMG_3195

Метки: будівництво скверу, ж/м Парус-2