Субвенція «Дніпровській політехніці» та звернення до Кабміну – рішення, ухвалені на сесії Дніпровської міської ради

У середу, 23 жовтня, відбулась чергова 49-та сесія Дніпровської міської ради, під час якої ухвалили низку важливих питань. Так, депутати звернулися до Міністерства енергетики та захисту довкілля України та Державної екологічної інспекції України з пропозицією створити спеціальну комісію для перевірки діяльності підприємств щодо здійснення шкідливих викидів в атмосферу та забруднення навколишнього середовища.

_MG_5921

Також проголосували за виділення з муніципального бюджету субвенції НТУ «Дніпровська політехніка» у розмірі 870 тис. грн. Секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара наголосив, що студенти та викладачі, які мешкали у гуртожитку № 2 згаданого навчального закладу, отримають матеріальну допомогу у розмірі 3,5 тис. грн кожен.

Традиційно депутати розглянули і низку земельних питань, а також розширили перелік нерухомості для приватизації – йдеться про 6 об’єктів, які виставлять на аукціон електронної системи ProZorro.Sale.

Крім цього, депутати внесли зміни до міської програми зайнятості населення на 2017 – 2021 роки. Тепер комунальні підприємства надаватимуть роботу неплатникам аліментів. За це такі особи отримуватимуть заробітну плату, яка направлятиметься на погашення боргу.