“Страшно, бо навкруги війна”: полицейские Днепра помогли бойцу с нервным срывом

Вчера вечером в поезде Львов-Мариуполь проводники обратили внимание на неадекватное состояние одного пассажира. Сотрудники железной дороги тактично выяснили, что он военнослужащий и направляется в район ООС.

Проводники проявили максимум внимания к человеку и предложили ему выйти в Днепре «потому что здесь ему все помогут». Бойца провели в медпункт и вызвали полицию. Об этом в соцсети советник председателя Днепропетровской ОГА Татьяна Губа сообщила следующее.

- Мені теж оперативно поступила ця інфа. Термінова перевірка ВСП дійсно підтвердила, що він військовослужбовець.
Чоловік відмовився їхати нашою цивільною швидкою у військовий госпіталь «бо йому дуже страшно без зброї і страшно за цивільних лікарів, бо навкруги іде війна, обстріли ...», оперативно було прийняте рішення залучити патрульну поліцію. Молоді дівчина- поліцейська і хлопець, приїхавши на виклик, дружелюбно поспілкувалися, заспокоїли військовослужбовця, і він повністю їм довірився ...
Все закінчилося добре, чоловіком займаються фахівці ...
Ви зрозуміли про що мова? Люди, не будьте байдужі до ближнього...
Є ті, хто презирливо відносяться до людини, яка лежить на землі, думаючи, що вона п‘яна. А хоч би й так .. але ...це може бути і серцевий напад, інсульт, гіпертоничний криз, наслідки контузії і т д ...
Я дякую усім, хто вчора був на зв‘язку, і займався цією справою, наша команда просто супер. Окрема подяка провідникам, спробуємо знайти і віддячити.
Люди ! Дякую усім небайдужим і я знаю що ВАС більшість !

Метки: военнослужащий, нервный срыв, полиция