Стоматологія «Dental Tech» – тепер у Дніпрі!

У 2012 році у Краматорську було відкрито перший у місті Центр естетичної стоматології «Dental Tech». Молода клініка поставила перед собою амбітні плани – стати не просто черговою медичною установою, а місцем, де кожного пацієнта зрозуміють, підтримають та вилікують. Довгі роки завзятої праці принесли свої результати. За 10 років свого існування бренд «Dental Tech» став відомим не лише у місті, а й далеко за його межами. Під час війни все стало інакше, але компанія залишилася вірною своїм принципам, пацієнтам та країні. Змінилося лише місце роботи центру, що відкрив свої двері для мешканців Дніпра і не лише!

Untitled-1 copyggg111

 

Чому клієнти обирають Dental Tech?

Наша команда

Untitled-1 copyhhh222

Основою успіху будь-якого медичного закладу є персонал, адже саме лікарі та медсестри зустрічають пацієнтів та надають їм всебічну допомогу. Відбору та підготовки фахівців приділяється особлива увага, адже для клініки важливо створювати по-справжньому довірчі стосунки з пацієнтами. Наші лікарі – ортодонти, хірурги, рентгенологи та стоматологи з багаторічним досвідом роботи. Всі вони регулярно проходять навчання в різних куточках світу – в Японії та США, у Німеччині та Кореї, у Франції та Швейцарії. На курсах лікарі отримують безцінні знання, завдяки яким якість надання послуг стає ще вищою!

Наше обладнання

Untitled-1 copykkk333

Досвід майстра – безцінний, але без якісного та надійного інструменту досягти найвищих результатів неможливо. Фахівці "Dental Tech" знають це, тому використовують для проведення найскладніших процедур найновіше обладнання преміум класу, виготовлене провідними світовими виробниками. Стоматологічні установки, що використовуються у клініці, гарантують високу точність виконання будь-яких видів робіт, а також безпеку та комфорт пацієнта. Безпрецедентний рівень уваги приділяється обробці та стерилізації з використанням найновішого обладнання.

Наші технології

Untitled-1 copynnn444

Фахівці клініки небезпідставно стверджують, що у «Dental Tech» використовуються найпрогресивніші технології лікування. У Центрі успішно проводиться імплантація зубів із застосуванням імплантів перевірених брендів, видалення ретинованих зубів, відкритий та закритий синус-ліфтинг, встановлення брекетів та протезування, лікування карієсу та багато іншого. Нашими клієнтами стають літні пацієнти, активне доросле населення та самі маленькі відвідувачі. Кожному в клініці гарантується індивідуальний підхід, вибір оптимальної стратегії лікування, комфортні та вигідні умови.

«Dental Tech» – учора, сьогодні, завтра

Війна внесла корективи у життя кожного українця. Не залишилася незмінною і доля клініки «Dental Tech», розташованої в одній із найгарячіших точок нашої країни – у Краматорську. З перших днів вторгнення керівництво та фахівці стоматології надавали допомогу всім нужденним. Абсолютно безкоштовно у клініці надавалися стоматологічні послуги військовослужбовцям. На підтримку нашої армії надсилалася побутова техніка, медикаменти та засоби для надання першої медичної допомоги. Мешканці будинку, в якому розташовувався центр, отримували гуманітарну допомогу, адже за час існування клініки вони стали більшими, ніж сусідами – вони стали сім'єю.
На жаль, у якийсь момент центр був змушений покинути Краматорськ, але улюблене місто залишилося у серці кожного, хто вирішив залишити його. Сьогодні Dental Tech пише нову сторінку своєї історії в Дніпрі. Наша команда щиро сподівається, що зможе заслужити довіру та любов мешканців цього чудового міста, адже для них відчинені не лише наші двері, а й наші серця!

Метки: Dental Tech