Столетний юбилей отметила известный педагог Днепра

Сегодня, 6 сентября, удивительной женщине с большим сердцем Розалии Михайловне Ермоловой исполнилось 100 лет! Ее общий педагогический стаж составляет 55 лет! На странице Днепровского городского территориального центра в Фейсбуке о юбилярше сообщается следующее.

100 лет

- Розалія Михайлівна народилася на Донеччині в м. Єнакієво у 1921 році. Здобувши професію педагога в Миколаївському педагогічному інституті, вона почала працювала вчителем. У 1965 році Розалія Михайлівна переїхала до м. Дніпра і продовжила педагогічну діяльність в середній школі № 16, де пропрацювала 37 років. На пенсію вийшла у віці 81 рік! Її загальний педагогічний стаж - 55 років!
Протягом своєї діяльності Розалія Михайлівна неодноразово нагороджувалася грамотами та подяками за успіхи у вихованні учнів, має почесне звання «Відмінник Народної освіти».
Працівники територіального центру привітали підопічну з такою знаменною датою, вручили квіти та подарунки.
Винуватиця торжества висловила гостям щиру подяку за увагу, тепло і турботу та побажала багато років щасливого життя всім працівникам територіального центру.
Ми пишаємося оптимізмом, соціальною активністю та красою душі нашої ювілярши і бажаємо їй якомога більше прикрашати своєю присутністю цей світ!

Метки: 100 лет