Стаціонар, діагностика та реабілітація в одному медзакладі: у Дніпрі модернізують дитячу лікарню №5

У Дніпровській дитячій лікарні №5 – розпал масштабної реконструкції. Підрядники працюють над внутрішнім оздобленням. А ще завершують фасадні роботи. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

default

«Перетворюємо Дніпровську міську дитячу лікарню №5 на сучасний медичний центр. Для маленьких пацієнтів – комфортні умови, потужна діагностична та реабілітаційна бази», – зазначив очільник області Валентин Резніченко.

У 7-поверховому корпусі буде три стаціонарні відділення – педіатричне, неврологічне та психіатричне. А ще – консультативно-діагностичний блок. Там прийматимуть лікарі вузькопрофільних спеціальностей.

12

Найцінніше – велика реабілітаційна база. Вона – для відновлення дітей із захворюваннями нервової системи та різними патологіями. Облаштують сучасні зали лікувальної фізкультури, сенсорну кімнату. Відремонтують басейн з підйомником для пацієнтів з інвалідністю. Окреме приміщення матиме лабораторія.

«Раніше палати були багатомісні. А після оновлення – на одного-двох маленьких пацієнтів та їхніх батьків. Зі всіма зручностями та домашньою атмосферою. Яскраві фарби комбінуватимуться зі шпалерами», – розповіла генеральна директорка лікарні Наталія Фоменкова.

На фініші облицювання фасаду. Всередині будівельники зробили більш зручне та продумане планування. Вже взялися за оздоблювальні роботи.

14

Монтують вентиляцію з системою охолодження та підігріву повітря. На часі електрика та сантехніка.

«Реконструкція триває в будні й вихідні. На об’єкті працює майже 100 людей. Бригади – на кожному поверсі», – сказав представник підрядника Євген Христян.

Син Яни Сламінської має рідкісне генетичне захворювання – м'язову дистрофію Дюшена. Жінка радіє, що під час реконструкції лікарні відновлять басейн. Водні процедури – одна із невід’ємних складових реабілітації для хлопчика.

«Ще обіцяють покращений зал лікувальної фізкультури з важливими апаратами і тренажерами», – додала Яна Сламінська.

Оксана Ільченко – мама дитини з епілепсією. Каже, всі з нетерпінням чекають зустрічі з улюбленими лікарями в нових красивих стінах.

«Стан батьків пригнічений, коли вони перебувають у лікарні з дитиною. Веселі кольорові стіни та гарні умови додадуть радості. Лікування буде ефективнішим», – поділилася Оксана Ільченко.

Дніпровську дитячу лікарню реконструюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

1

Метки: «Велике будівництво», дитяча лікарня № 5