Неділя, 14 липня 2024 року

Стало відомо яку лікарню на Дніпропетровщині хочуть зробити університетською

В Україні в рамках медичної реформи створюється мережа університетських клінік, де навчання студентів поєднано з лікувальною роботою викладачів-лікарів клініки, інтернів; де проводяться практичні заняття за спеціальністю «біля ліжка хворого», проходить виробнича практика, інтернатура, післядипломна підготовка лікарів.
Відомо, що влітку минулого року розгорнулась палка дискусія відносно того, що університетської МОЗ хотів зробити лікарню ім. Мечнікова і підпорядкувати її міністерству. Врешті решт обласному керівництву вдалося переконати міністра Ляшка, що таке рішення не гарний варіант.
І ось, як повідомив голова облради Микола Лукашук, знайдений інший кандидат – це Криворізька міська лікарня №2, відома як «тисячка».
-«Тисячка» – великий медзаклад, допомогу в якому отримують не лише мешканці Криворіжжя. Туди також звертаються люди з деокупованих територій. Лікарня потребує суттєвого оновлення, провести яке міським чи обласним коштом неможливо – занадто великі витрати, які наші бюджети просто не «потягнуть».
До цього закладу приєднано 4 і 9 міські лікарні, щодо яких місто має багато роботи, адже в якості університетської клініки вони не потрібні. Їх треба буде відділити, вибудувати систему функціонування і лише потім передавати «тисячку» МОЗу, - пояснив Микола Лукшук.
- Можу запевнити, що разом з міською владою в нас є спільне бачення майбутнього медзакладу і порозуміння. Є і підтримка МОЗу в цьому питанні. Держава має ресурси для тієї потужної модернізації, якої потребує лікарня. Питань чимало, але разом ми зможемо їх вирішити.

Метки: Кривий Ріг, медицина

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.