Стало відомо скільки малюків з’явилося на світ у Дніпрі під час блекауту

Попри блекаут дніпровські лікарі героїчно зустріли на світ 29 немовлят. Так 24 та 25 листопада у місті народилось 18 дівчат та 11 хлопчиків. Одного із богатирів лікарі зустрічали якраз у той момент, коли пологовий було знеструмлено.

24 листопада приблизно о 12:00 до нас перевели Оксану (мама богатиря, - ред.) в активній фазі пологів. Але о 14:30 наша лікарня повністю вимкнулась, проте до такого наш пологовий був готовий: ще на початку війни були завезені генератори, щотижнево їх перевіряли на справність. Тож о 14:33 наш пологовий вже мав світло. Якби на той момент у нас були вкрай важкі пацієнти, ми б їх не втратили. Щодо Оксани, то їй довелось робити кесарів розтин. Ми оперативно підготували реанімаційну, в нас також були заряджені ліхтарики, лампи. Дитинка народилась здоровою, єдине — вона потребувала деяких реанімаційних заходів, але наразі вже все добре, - зазначила завідувачка пологового відділення одного із лікувальних закладів Дніпра Катерина.

малюк2

Наразі новоспечена матуся Оксана Солодовник почуває себе добре. У неї народився син Назар завважки 3 кг 650 г та зростом 53 см.

Звичайно, що я трохи була налякана відсутністю світла, але я знала, що наші лікарі — герої, тож повністю поклалася на них. В той момент не було світла та звʼязку, тому мій чоловік не знав, що я народжую. Народила я о 16:30, а додзвонилась йому лише приблизно о 21:00. Щодо самих пологів, то памʼятаю, що лікарі були з ліхтарями на голові, але навіть попри відсутність світла зробили все, аби я народила здорового сина, - розповідає пані Оксана