Появились жуткие фото из психоневрологического интерната, в котором издевались на подопечными

Как ранее сообщал наш сайт,  сотрудником Секретариата Уполномоченного ВРУ по правам человека совместно с общественниками был проверен Стародобровольский психоневрологический интернат в Днепропетровской области.

О выявленных фактах издевательств над подопечными сообщил в соцсети адвокат, работавший в компании "Секретариат Уполномоченного ВРУ по правам человека" Олег Григорьев.

-Глибоко сумно і неймовірно жорстоко. Але такі місця ще існують.
Днями відвідали з моніторинговим візитом Стародобровольський психоневрологічний інтернат на Дніпропетровщині.

У коридорах на холодній підлозі лежать хворі та їдять з підлоги, наче собаки. Повз них снують інші підопічні, чий одяг у випорожненнях і які чекають по кілька годин, поки аж дві санітарки нагодують 47 лежачих хворих, більшість з яких не можуть себе самостійно обслуговувати. Я йду по коридору і заглядаю в очі підопічним. Своїм виглядом вони скоріше нагадують дворняг-доходяг у собачому притулку – занедбані і з пронизливим знедоленим поглядом.

Тільки уявіть собі: більшість із них на весь день зганяють у маленькі приміщення з телевізором, де ті проводять увесь свій вільний час, сидячи на лавах або лежачи на холодній підлозі.
Про соціалізацію чи програми реабілітації і говорити смішно, у цьому місці вони виглядають як недосяжна фантастика. Елементарний медогляд проводився 6 років тому, і це в чи не найбільш екологічно забрудненому регіоні України. В той же час, за словами заступника директора, половина адміністрації закладу мають онкологію. Статистики ж щодо підопічних немає, бо банально ніхто не проводив діагностику.

Підопічні закриті в собі, залякані. Вони втікають з закладу. Я вперше бачу інтернат, в якому із 300 підопічних - 17 втікачів. Та це абсолютно недивно.
Санітарки у закладі, смакуючи владу, граються у лікарів-психіатрів і на власний розсуд вирішують, кого ізолювати за ґрати, а кого зв’язати. Вже багато років гамівні сорочки заборонені, але тут їх заміняють підручними засобами.

Але найбільш шокуючим стало те, що в цьому інтернаті група підопічних встановила свій контроль і постійно ґвалтує інших хворих. Адміністрація просто закривала на це очі. Уявіть собі, як це, коли тебе б’ють, періодично ґвалтують і ніхто не може тебе захистити. Порядки один в один як у «чорних» і «червоних» тюрмах, в яких «актив» та адміністрація керують всім закладом.

Після численних моніторингових візитів до цих закладів прихожу до висновку, що психоневрологічні інтернати - це місця з узаконеною евтаназією. Під виглядом лікування тут ховають психічно хворих від суспільства.

Відчуття постійного знущання над людьми.

П.С. Потрібне щонайшвидше реагування Олексія Гончарука - Прем'єр-міністра України та Соколовської Юлії.

бол_ные бол_ные_2 бол_ные_3 псих решетка

Как уже сообщал наш сайт,  по факту злоупотребления властью или служебным положением работниками психоневрологического интерната начато уголовное производство.

Метки: издевательства, психоневрологический интернат