Погиб как герой: стали известны обстоятельства гибели в зоне ООС нашего земляка

Наш сайт сообщал, что в зоне ООС погиб молодой боец из Днепропетровской области Сергей Гайченко. Сегодня с ним попрощались в родном селе Михайловка, где собралось около 200 человек: родственники, друзья, сослуживцы и односельчане. Об этом сообщает «Суспільне Дніпро».

boets
- Сергію Гайченкові було 27 років. З 2015 року він служив в Окремому президентському полку імені гетьмана Богдана Хмельницького, - отмечается в сообщении. - З 2019 він був командиром відділення 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Хлопець пройшов три ротації: одну на Луганщині та дві на Донеччині. Загинув 26 березня на Донеччині, отримавши вогнепальне поранення.
- Він перебував на взводному опорному пункті, де група з чотирьох саперів розміновувала дистанційне мінування, - розповідає товариш по службі Сергія Іван Мазур. - Бойовики почали обстрілювати позицію з мінометів та стрілецької зброї: двох саперів вбили, двоє отримали поранення. Сергій разом з товаришем по службі, котрий перебував тоді з ним на ВОПі, почали витягати поранених. Але противник вчинив дуже зухвало, стріляв із заборонених мінськими угодами зброї, щоб ми не могли дати вогонь у відповідь.
Разом з Сергієм Гайченком загинув підполковник Сергій Коваль та ще двоє військовослужбовців 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади: Максим Абрамович та Сергій Барнич. Двоє поранених саперів вижили, вони у харківському шпиталі.
- Дійсно він був дуже справедливим. Його відділення було гідним. Гарні хлопці, добре працюють. Він займався ними, не кидав у важку хвилину. Так само і зараз, він не покинув, побіг рятувати тих, котрі цього потребували в той момент, - розповів товариш по службі за позивним "Генерал".
У Сергія залишилася мама, тато та молодший брат.

Метки: обстоятельства гибели, Сергей Гайченко