Спортсмены Днепра обратились к властям с просьбой освободить воднолыжный стадион от пляжников

Воднолыжный стадион - это спортивная жемчужина нашего города. Он является единственным стадионом для проведения соревнований по водным лыжам и вейкбордингу в Украине. В тоже время сегодня этот спортивный объект используют отнюдь не по назначения Об этом сообщается в ФБ-группе Dnepr Sport 

ста-2

«31.07.2020 при зустрічі керівника управління спорту з директором Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з воднолижного спорту та вейкбордингу» було озвучено питання щодо безпеки проведення навчально-тренувального процесу на території Мандриківської затоки і воднолижного стадіону.

На територію затоки і воднолижного стадіону постійно заїжджають катери і водні мотоцикли відпочиваючих, мешканці міста рибалять та купаються, у невстановленому для цього місці, що загрожує життю спортсменів, які знаходяться на воді, а також є перешкодою проведенню навчально-тренувальних занять і Всеукраїнських та Міжнародних змагань.
Для вирішення цього питання було направлено лист заступнику начальника Головного управління Національної поліції в

Дніпропетровській області, щодо упорядкування руху водного транспорту в акваторії р. Дніпро та наведення правил користування водним транспортом на території Мандриківської затоки населенню.

Дане питання буде вирішено найближчим часом», - отмечается в сообщении.

ста

Метки: воднолыжный стадион