Соцопитування: переважна більшість дніпрян задоволена оновленням електротранспорту

46,8 % жителів Дніпра вважають, що за останній рік у сфері громадського транспорту міста відбулось покращення, протилежної думки дотримується 17,1 % респондентів, ще 27,8 % зазначили, що ситуація не змінилась. Також, 40,6% містян бачать позитивні зміни у сфері транспортної інфраструктури, при цьому 34 % вважають, що ситуація залишилася як раніше, 18,2% – погіршилася. Про це свідчать дані опитування громадської думки, яке було проведено на замовлення Дніпровської міської ради у жовтні 2019 року.

Ïå÷àòü

Більше половини дніпрян задоволені станом зупинок (61,8 %) і графіком руху (55,2 %) громадського транспорту.

Також 44 % респондентів задоволені кількістю комунального транспорту (тролейбусів, трамваїв), 43,8 % – його технічним станом. Однак, у цих питаннях спостерігається такий же рівень і незадоволеності (40,9 % та 43,6 % відповідно).

Серед окремих ініціатив міської влади Дніпра у сфері громадського транспорту та транспортної інфраструктури, переважна більшість мешканців підтримує оновлення рухомого складу та розширення мережi маршрутів комунального електротранспорту (85,9 %), встановлення нових зупинкових комплексів (81,8 %), евакуацію неправильно припаркованих автомобілів і запуск інспекції з питань контролю за паркуванням (76,4 %), продовження будівництва метрополітену (75%).

Ïå÷àòü

На думку дніпрян, першочерговими завданнями у сфері громадського транспорту для міської влади має бути оновлення рухомого складу, контроль за його технічним станом (37,6 %), а також: заміна маршруток комунальним транспортом (25,1 %), зміна графіка руху для зручності пасажирів (18,7 %), збільшення кількості комунального транспорту (15,2 %).

Ïå÷àòü

Метки: горсовет, транспорт