В Днепре под угрозой закрытия приют для жертв насилия – мамочек с детьми

В Днепре находится под угрозой закрытия приют для жертв насилия. Ежедневно в шелтер «Нова Я» обращается более десяти женщин. А за три года своего существования в кризисном центре оказали помощь 488 женщинам. Приют никогда не пустует, сейчас там проживает 7 женщин и 6 детей, которым некуда идти. Однако, этот «островок спасения» находится под угрозой закрытия из-за коммунальных долгов. Неравнодушных граждан просят поддержать приют в трудную минуту. О важной миссии и остях кризисного центра рассказала его основатель Людмила Коломоец.

Вот что написала Людмила в фейсбук-группе «Турбота про майбутнє».

-Цій дівчинці на фото пощастило. Коли їй було два місяці, її мамі вдалося розірвала коло насильства і вирватися з пекла. Було куди йти, прийняли та не засуджували, допомогли. Таким місцем у Дніпрі є шелтер "Нова Я" - місце безпеки та захисту. Тут затишно, безпечно, і є підтримка.

ГЛАВН

Шелтер було відкрито завдяки агенції ЮНІСЕФ і фінансування здійснювалось майже 2 роки. Він розрахований на жінок з дітьми, тут можна проживати від 3 до 6 місяців. Поруч з шелтером розташований денний кризовий центр, де проходять групи взаємодопомоги, арт - терапевтичні та психологічні групи, заняття для дітей, надає консультаціі психолог, та інші фахівці.
За рік роботи була відпрацьована ефективна модель надання послуг жінкам з дітьми, які постраждали від насильства.
Послуги шелтера отримали 69 жінок та 111 дітей.
48 - це успішні історіі!
23 жінки мали можливість отримати нову профессію (майстриня манікюру, перукар, кондитер, майстриня по виготовленю ляльок).
11 діточок були влаштовані в дитячий садок.
64 жінки отримали юридичні послуги.
До кризового центру за 3 роки звернулися 488 жінок.
Три роки спільної праці з патрульними поліцейськими с БВПД дозволили висвітлити проблему насильства і показати її обличчя. Кожного дня телефонує 10-12 жінок, які страждають від насильства, а отримати захист не мають можливостей тому, що це проблема, яку треба вирішувати комлексно.
Упродовж трьох років, я, керівниця шелтеру "Нова Я" Людмила Коломоець, налагодила співпрацю із усіма державними і недержавними організаціями, які надають послуги жінкам і дітям, адвокатувала питання фінансування притулку з бюджета міста і бюджета області (580 000 грн на рік), але мабуть є більш важливі питання, ніж життя жінок і дітей.
На сьогодні існування шелтеру стоїть під загрозою тому, що є борг за аренду приміщення, водопостачання, та електропостачання.
І я, як жінка, яка щодня вирішує важкі проблеми жінок, нічого не можу вдіяти. Прошу вашої допомоги, не будьте байдужими, разом ми зможемо зберегти цю, вкрай важливу для жінок та дітей, послугу.
P.S. Своїм онукам я вже сказала, що Дід Мороз, Санта Клаус і Святий Миколай до них цього року не прийдуть...тому, що всі гроші йдуть на підтримку шелтеру.
Давайте не останемся равнодушными!

70282166_1421371444677134_3215601899520655360_n

Метки: приют для жертв насилия, шелтер "Нова Я"