Сьогодні лікарня Мечнікова працює з 30 % перевантаженням

Дніпро вже 8 років поспіль залишається медичним форпостом України. До медичних закладів обласного центру попадають і поранені з фронтів, і хворі з інших областей. Більшість з них опиняється саме у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова.
Керівник медичного закладу Сергій Риженко розповів в ефірі телеканалу FREEДОМ, що сьогодні у лікарню їдуть люди і з Донеччини, і з Запорізької, і з Херсонської областей. Звідусіль де війна зруйнувала медичне обслуговування.

-Люди завжди шукають там, де їх можуть врятувати, де можуть подати руку допомоги. Сьогодні лікарня Мечникова і ми разом із владою області зробили такий величезний пункт із надання допомоги, у якому перебувають тисячі людей, яким потрібна допомога. На цих територіях, на жаль, на більшості зруйновані лікувальні заклади, немає діагностичної техніки, немає підготовлених кадрів, тому що через обставини все це загубилося, - каже лікар.

Лікарня Мечнікова сьогодні працює з великим перевантаженням.
-Тільки поліклініка приймає півтори-дві тисячі осіб на день. Стаціонари повністю заповнені, ми працюємо з 30% перевантаженням. Лікарі віддають свої кабінети, сестри сидять на коридорах, бо треба кудись класти хворих, щоб їм надавалася допомога. Усі розуміють, що війна і по-іншому не можна. Ми налаштовані до кінця рятувати людські життя, - розповів Сергій Риженко.

Метки: лікарня ім. Мечнікова, Сергій Риженко