Служебная собака Харди быстро отыскала заблудившуюся женщину с ребенком

На Днепропетровщине полицейские со служебной собакой Харди разыскали женщину с ребенком, которые потерялись ночью по дороге домой. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

Харди

-17 серпня близько 01:00 до поліції звернувся житель Криничанського району та повідомив, що додому не повернулась його дружина з сином.
Правоохоронці встановили, що напередодні жінка із дитиною гостювали у родички у сусідньому селі. Ввечері вона вирішила скорити відстань та повернутися додому через лісосмугу, про що повідомила свого чоловіка. Але потім зв’язок із жінкою зник і схвильований чоловік звернувся по допомогу до поліції.
Поліцейські Криничанського відділення поліції та Кам’янського відділу поліції одразу розпочали пошуки. До розшукових заходів залучили й інспектора-кінолога із службовою собакою.
Поліцейські почали прочісувати ліс та прилеглу територію. Чотирилапа помічниця швидко взяла слід і впевнено повела поліцейських по лісосмузі. Через два кілометри вона зупинилася біля кущів, де у зарослях поліцейські виявили перелякану матір з дитиною. Як з’ясувалося, жінка втратила орієнтир та заблукала у темряві.
Цілими та неушкодженими їх повернули додому.

Напомним, что по сообщениям СМИ в прошлом году Харди ночью разыскала заблудившегося школьника, который от страха забрался на дерево.

А также помогла разыскать пропавшую в Каменском девушку. Как отмечал sobitie.com.ua, собака сразу взяла след от вещей пропавшей и привела полицейских ко двору, где скрывалась несовершеннолетняя беглянка.

Метки: розыск, служебная собака Харди