Слухачів Університету третього віку запрошують взяти участь у фотоконкурсі

У Дніпрі в Університеті третього віку розпочато фотоконкурс «Мій рідний край». Його мета – розвиток творчості людей поважного віку та популяризація рідного міста. Брати участь у конкурсі можуть лише слухачі проєкту Університет третього віку. До участі приймаються фотознімки будинків, вулиць, парків, природи, портретів людей у місті тощо. Роботи мають бути якісними та зроблені безпосередньо учасниками конкурсу, зазначила під час пресконференції 9 березня спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення, департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Юлія Довгалюк.

IMG_0484

«В конкурсі три призових місця та додаткові нагороди для учасників. Переможців обиратимуть співробітники Університету третього віку. Надіслані роботи можуть бути розміщені на сайті, сторінці Фейсбук Університету третього віку, а також в газетах та інших виданнях», – сказала Юлія Довгалюк.
Також вона додала, що конкурс проводитиметься у два етапи:
1 тур: з 9 березня до 3 травня 2021 року – прийом фотографій та заявок;
2 тур: з 10 по 14 травня – визначення переможців конкурсу, нагородження.
На конкурс можна подавати 1-3 фотороботи. Їх можна надіслати на електронну пошту Університету: public.utv@gmail.com з поміткою «Фотоконкурс», або принести за адресою: вул. Старокозацька 40 Б. Обов’язково зазначити ПІБ українською, назву кожної роботи і вказати, де було зроблено фото.

IMG_0487 IMG_0488 IMG_0489 IMG_0490

Метки: Університет третього віку, фотоконкурс «Мій рідний край»