Слава Героям: в 93-й служат более 30 киборгов, оборонявших Донецкий аэропорт

Во второй половине января Украина вспоминает бои за Донецкий аэропорт и  трагические события шестилетней давности. Чтит память павших «киборгов». Сегодня на странице 93-ей ОМБр «Холодный Яр» в Фейсбуке вспомнили наших земляков-защитников. И мертвых и живых.
- 242 дні тривала оборона ДАПу. Вона завершилася повним руйнуванням старого і нового терміналів аеропорту. Фінальна фаза оборони ДАП стартувала 13 січня 2015 року. До цього часу в результаті постійних масованих танкових і артобстрілів з боку бойовиків завалилася диспетчерська вежа, зображення якої стало символом оборони аеропорту. У період 19-22 січня бойовики, скориставшись перемир’ям для евакуації своїх убитих і поранених, замінували перекриття будівлі і підірвали їх.
Та «кіборги» витримали, не витримав бетон!
Бійці 93 бригади взяли участь у боях за ДАП з вересня 2014 року. Підрозділи бригади брали участь у найзапекліших битвах, що тримали у листопаді 2014 - січні 2015 року. Військові бригади обороняли позиції у старому, новому терміналах і на вежі управління, штурмували позиції окупантів на території Свято-Іверського монастиря, що був на території аеропорту.
На сьогоднішній день у бригаді служить більше 30-ти бійців, що брали участь в обороні ДАПу. Це не лише люди, які боронили аеропорт у складі 93-ї, а й ті, хто перевівся у наше з’єднання пізніше чи підписав контракт із холодноярською бригадою після служби у добробаті.

ДАП

Метки: киборги, память