Скільки реалізаторів ялинок не прибрали територію після новорічних свят

У Дніпрі представники департаменту торгівлі та реклами проінспектували, як реалізатори ялинок прибрали територію. Цьогоріч у місті працювало 148 ялинкових базарів, на 2-х з них підприємці не прибрали території після Нового року – на проспектах Гагаріна та Олександра Поля. На останній непродані ялинки залишили просто на пішохідній частині.

_MG_7746

«На проспекті Гагаріна комунальники вже майже закінчили прибирання території. З власником точки на проспекті Олександра Поля ми зв’язались та запросили до КП «Дніпровські активи», його зобов’яжуть вивести ялинки власним коштом. На двох порушників складено адміністративний протокол, штраф становитиме від 340 до 1340 гривень», – зазначив начальник управління споживчого ринку департаменту торгівлі та реклами ДМР Володимир Трегубов.

Підприємці, які не прибрали територію, – порушили умови договору з КП «Дніпровські активи», тож наступного разу їм, певно, відмовлять в укладанні договору на продаж ялинок. Пункти утилізації дерев, якими зможуть скористатись мешканці, запрацюють орієнтовно в середині січня.

_MG_7786

«У місті працюватимуть 15-20 точок перероблення, куди мешканці зможуть зносити ялинки. Після утилізації з дерев зроблять пелети, які в подальшому використовуватимуть для опалення котелень міста», – розповів Володимир Трегубов.