Скільки разів цього року мешканці Дніпра зверталися до міськради

За вісім місяців 2021 року до Дніпровської міської ради надійшло 46 323 звернення. Це на 2 % більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Про це під час пресконференції 21 вересня повідомила начальниця управління по роботі зі зверненнями громадян ДМР Тетяна Єфімова.

«Більшість звернень, 43 %, надійшло через єдину гарячу лінію, 24 % – письмові звернення, 26 % – доручення за зверненнями громадян від вищих органів влади, 6 % – електронні звернення. Цьогоріч збільшилася кількість звернень від жителів Амур-Нижньодніпровського, Чечелівського, Центрального, Самарського районів. При цьому зменшилася від мешканців Новокодацького, Шевченківського та Індустріального районів», – зазначила Тетяна Єфімова.

У порівняні з минулим роком, на 17 % збільшилась кількість звернень у сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, це питання благоустрою територій, ремонту та експлуатації будинків, водозабезпечення та теплопостачання. У той же час зменшилась кількість звернень з питань вартості житлово-комунальних послуг, ремонту під’їздів, зовнішнього освітлення, оновлення квартир, – повідомила Тетяна Єфімова.

«Водночас зменшилась на 18 % кількість звернень з питань соціального захисту населення. У півтора раза зменшилась кількість звернень з питань незаконної торгівлі, встановлення МАФів, діяльності розважальних закладів», – додала Тетяна Єфімова.

У свою чергу Олена Трапізон, заступниця начальника управління-начальниця відділу контролю та аналітичної роботи управління по роботі зі зверненнями громадян Дніпровської міської ради, додала, що містяни звертаються і з пропозиціями: «Зокрема, дніпряни надсилають пропозиції з реконструкції парку ім. Лазаря Глоби, просять відновити проведення там танцювальних вечорів для людей поважного віку. Також пропонують навчати англійської мови операторів єдиної гарячої лінії для спілкування з іноземцями, які мешкають у Дніпрі. Надсилають власні вірші та питають, як можна зробити подарунок місту. Крім того, ми отримуємо чимало подяк від містян за ремонти, культурні та спортивні заходи, нові маршрути електротранспорту, муніципальні проєкти «Діти Дніпра», «Гордість Дніпра» та «Золотий вік».

До Дніпровської міської ради можуть звернутися і мешканці інших міст України, а також громадяни інших держав, які перебувають на території держави законно. Звернення можуть бути індивідуальними та колективними.

«Звернення може бути усним чи письмовим. Усне викладається на особистому прийомі або через єдину гарячу лінію за телефонами (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12. Письмове звернення надсилається поштою. На період карантину у міськраді розміщено скриньку для письмових звернень, щогодини з неї вилучають листи та реєструють. Також письмове звернення можна надіслати онлайн: на електрону адресу zvernennya@dmr.dp.ua або заповнити форму на сайті міськради у розділі «Звернення громадян»», – розповіла головна спеціалістка відділу контролю та аналітичної роботи управління по роботі зі зверненнями громадян ДМР Дар’я Волобуєва.