Скандал в 25-й бригаде: дезертир в соцсетях обвинил руководство ОВДБр в коррупции

В социальных сетях распространяется видеообращение военнослужащего 25 отдельной воздушно-десантной бригады - солдата Леонида Мельниченко, в котором военнослужащий обвинял сослуживцев в коррупции.
Пресс-служба десантной бригады отреагировала на скандальное видео на своей странице в ФБ 

«Цей горе-десантник 26 листопада 2019 року самовільно залишив військову частину (17.12.2019 року військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесене кримінальне провадження) та через екрани гаджетів та моніторів намагається полити брудом нашу бойову та легендарну бригаду!
Свій ганебний вчинок він намагається виправдати безпідставними звинуваченнями в адресу керівного складу військової частини у корупційних діяннях. Жоден з наведених фейкових фактів не був підтверджений представниками правоохоронних органів. І до слідчих органів, окрім сумнівної громадської організації з нібито компрометуючими матеріалами пан Мельниченко не звертався, адже сам порушив закон та Військову присягу, Клятву десантника та вірність десантним бойовим традиціям.
Акцентуємо, що відео затопленої після зливи їдальні, було відзнято протягом травня – червня минулого 2019 року, коли проходили ремонтні роботи щодо перекриття даху. А основна частина особового складу - виконувала задання в районі проведення операції Об’єднаних сил.
У той же час, тривали будівельні роботи на даху казарми 2-го парашутно-десантного батальйону, де після зливи також почала протікати стеля та стіни. На відео добре видно та зрозуміло, що на той час, дане приміщення являлося не жилим.
На даний час, на даних об’єктах ще тривають внутрішні роботи.
В черговий раз закликаємо громадськість та представників засобів масової інформації використовувати лише достовірну інформацію», - отмечается в сообщении.

бригада-2 бригада-3

обра

 

Метки: 25 отдельная воздушно-десантная бригада, дезертир, коррупция