Системність менеджменту – «фірмова фішка» голови ДніпроОДА Резніченка, – експерт

Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко дотримується свого «фірмового» стилю управління. Він працює системно, акцентуючи на розвитку інфраструктури. Все це забезпечує йому високі рейтинги довіри, вважає експерт зістратегічних комунікацій Владислав Міхєєв. Він прокоментував рік роботи Резніченка на посаді керівника ОДА.

резниченко

«Для розвитку економіки важлива стабільність. Це сприяє комфортному бізнес-клімату, залученню інвестицій. Системність управлінського курсу – це «фірмова фішка» Резніченка», – вважає Владислав Міхєєв.

На думку експерта, ще одна сильна сторона Резніченка – антикризовий менеджмент. Незважаючи на серйозні виклики ковідного року, на Дніпропетровщині, як і раніше, багато уваги приділяють розвитку інфраструктури

«Керівник ОДА не бере участь у скандалах, робить акцент на регулярний менеджмент. Все це створює безпечне середовище для мешканців регіону. І забезпечує Резніченку одні з найвищих рейтингів довіри», – наголосив Владислав Міхєєв.

10 грудня 2020 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про призначення Валентина Резніченка на посаду голови Дніпропетровської ОДА.