Сидел под забором один: патрульные среди ночи спасли пятилетнего малыша

«Сидит под забором один», - сообщил неравнодушный гражданин на спецлинию 102 о мальчике, которого он обнаружил сегодня в 4 часа ночи на улице Библиотечной.

Патрульные приехали на место и увидели 5-летнего мальчика в грязной одежде. Тот сообщил, что родители ушли из дому, а он направился к бабушке, но не нашел ее. Патрульные взяли ребенка в служебный автомобиль и увезли домой в переулок Ломаный. В группе «Патрульна поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке сообщается следующие.

-Виявилось, що хлопчик проживає у помешканні без вікон, без опалення, в жахливих антисанітарних умовах. Мати дитини у цей час спокійно спала. Про цей факт поліцейські повідомили ювенальну превенцію Новокодацького району.

Сьогодні ж близько опівдні до патруля знову звернулися небайдужі сусіди будинку у провулку Ламаному та попросили їх подбати про виявленого вночі хлопчика, оскільки його мати веде асоціальний спосіб життя — пиячить та не працює. Поліцейські, за вказівкою ювенальної превенції, доставили жінку з дитиною до відділку. Туди ж приїхали і співробітники соціальних служб. Вони вирішуватимуть подальшу долю хлопчика.

дом дом_2