Шукали по всій Україні півроку: маленьку дівчинку знайшли у Дніпрі

Ця історія почалася на початку року, коли до Деснянського управління поліції Києва надійшло повідомлення від Служби у справах дітей Дніпропетровської області із повідомленням про зникнення Ангарової Єлизавети Томріївни, 2016 року народження. Чому до Києва, а тому що після втрати матері дівчинка була передана на тимчасове виховання до сім’ї родичів, які проживали у Деснянському районі столиці. Однак з лютого зв'язок з дівчинкою пропав та подальша доля дитини стала невідома. Розпочалися пошуки по всій країні.

Майже відразу з’ясували що розшукувана кордон не перетинала та знаходиться в Україні. До пошуків підключилися фахівці відділу розшуку зниклих та опери карного розшуку з главку. І ось майже через півроку дитина знайшлася.

thumb_123037_800_600_0_0_auto

Як повідомили у поліції Києва у тісній співпраці з підрозділами поліції у Дніпропетровській області правоохоронці дізналися, що дівчинка перебуває з родичами у квартирі в Дніпрі. Єлизавету Ангарову доставили до лікарняного закладу, де її оглянули лікарі. За час пошуку дівчинки жодних протиправних дій відносно неї не вчинялось.

Метки: розшук