Шок! На Днепропетровском железнодорожном вокзале обокрали бойца АТО

Демобилизованного Александра К. подпоили и обокрали на Днепропетровском железнодорожном вокзале – волонтеры помогли ему вернуть документы, которые ему вручили 5 февраля, однако вещи бесследно исчезли. Об этом на странице «Вокзал-Днепр» в сети Фейсбук сообщает Анна Бикетова.
«Пошукова операція завершилася вдало!
Десь днів 10 тому у пункті відпочинку бійців Вокзал-Дніпро були знайдені документи: трудові книжки у кількості аж трьох штук, ощадна книжка, фотографії. Розпочалася пошукова операція...
А сьогодні ця "операція" вдало завершилася! Власником виявився демобілізований військовий на ім'я Олександр К., документи йому урочисто вручені.
Його розповідь: "... я демобілізувався з війська, повертався додому. Поїзд на станцію Дніпропетровськ прибув вночі. Я живу в селі в Дніпропетровській області, тож вирішив перечекати до ранку на вокзалі. Я розташувався в загальному залі очікування, де потім познайомився з одним чоловіком, що запропонував відсвяткувати моє повернення. Речі залишив в залі. А коли повернувся, ніяких речей вже не було..."
Як бачите, "святкування" вдалося. І це ще відносно благополучний фінал!
Любі військові! Не поводьтесь так легковажно!»

дембель

Метки: боец, вокзал, кража