Школьные мастерские вместо многоэтажки: прокуратура отстояла интересы детей

Хозяйственный суд Днепропетровской области внял доводам прокуроров и удовлетворил их заявление о пересмотре за вновь выявленными обстоятельствами и отмену прежнего решения суда, на основании которого школьные мастерские школы № 10 в Днепре были отданы некоему обществу с ограниченной ответственностью под застройку.

Об этом сообщает пресс-служба областной прокуратуры.

школа 10

Заметим, что школа №10 находится в "лакомом" для застройщиков районе Днепра - в начале проспекта Гагарина.

- Після набрання рішенням законної сили прокуратурою Дніпропетровською області буде направлено позов про повернення вказаного майна закладу освіти до комунальної власності.

Як повідомлялось раніше, за позовом прокуратури Господарським судом Дніпропетровської області визнано недійсним та скасовано рішення міської ради щодо передачі земельної ділянки площею 0,35 га, розташованої на території КЗО «Середня загальноосвітня школа №10 ім. І.І. Манжури» у Дніпрі, в оренду товариству з обмеженою відповідальністю, яке намагалося побудувати там багатоповерхівку.

Забудовник не погодився з таким рішенням суду та намагався його оскаржити. Проте Центральний апеляційний господарський суд погодився з обґрунтованою позицією прокуратури області та залишив апеляційну скаргу останнього без задоволення, - говорится в сообщении.

Метки: прокуратура, Школьные мастерские