Щодоби на Дніпропетровщині роблять майже 12 тис щеплень від COVID-19

На Дніпропетровщині вже зробили понад 1 млн 145 тис щеплень від COVID-19. Щодоби в регіоні вакцинуються майже 12 тис людей. Про це стало відомо під час брифінгу в облдержадміністрації.

3

«Серед пацієнтів, які нині перебувають у реанімаціях у вкрай важкому стані, 98% не були вакциновані. Більшість – люди віком 60+. Це характерно не лише для Дніпропетровщини, а для країни у цілому. Тому вже говоримо про «пандемію невакцинованих», – зазначила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Квітницька.

Тетяна Квітницька додала – Дніпропетровщина має достатню кількість вакцин від коронавірусу. Нині в області – більш ніж 418 тис доз. Є AstraZeneca, Comirnaty від Pfizer та CoronaVac. Усі препарати в наявності у пунктах щеплення та центрах вакцинації.

«Щодня в області робимо 11-12 тис щеплень від COVID-19. Це найкращий показник в державі, – сказала заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА. – Найбільший відсоток людей вакциновано у Червоногригорівці, Першотравенську, Дніпрі, Слобожанській громаді».

На Дніпропетровщині – 148 980 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Подолали хворобу 135 296 мешканців області. Померли 4 854 людини.