Щодня на Дніпропетровщині вакцинують від коронавірусу понад 10 тисяч людей

На Дніпропетровщині триває 5-й етап вакцинації від коронавірусу. Безкоштовні щеплення роблять всім охочим повнолітнім мешканцям області. Щодня імунізацію проходять понад 10 тис людей. Про це розповів перший заступник очільника області Володимир Орлов.

3

«Всі бажаючі, яким виповнилося 18-ть, можуть прийти і в порядку живої черги зробити щеплення. Записуватися не обов’язково, – зазначив Володимир Орлов. – Чим більше людей вакцинуються, тим швидше виробимо колективний імунітет від цієї страшної хвороби».

Зробити безкоштовне щеплення від коронавірусу можна у центрах масової вакцинації або стаціонарних пунктах при амбулаторіях. Якщо є потреба, додому виїжджають мобільні бригади. Вакцини – на вибір: AstraZeneca, CoronaVac, Comirnaty, Moderna.

1

Нині в області 30 центрів масової вакцинації. Один із них – у Синельниковому.

«Маємо багато бажаючих вакцинуватися. Щодня – з півсотні охочих. Допомагаємо організувати підвози мешканців інших населених пунктів. Працюємо декілька днів, а щеплення вже зробили понад 200 людей», – розповіла директорка Синельниківського центру первинної меддопомоги Олена Сачко.

Мешканка Синельникового Марина Носарева впевнена: вакцинуватися – значить, вберегти власне здоров’я та близьких.

ава

«Ми з чоловіком та більшість друзів перехворіли на коронавірус. Не хочу ще раз підхопити недугу. Тому прийшла на щеплення. Закликаю й інших бути розсудними і вакцинуватися», – наголосила Марина Носарева.

Дніпрянка Тетяна Радченко працює у Синельниковому. Тож прийшла на щеплення за місцем роботи. Каже, раніше скептично ставилася до загрози від COVID-19. Але побачивши на власні очі, як знайомі страждають від недуги, вирішила вакцинуватися.

6

«Вважаю, прийняла правильне рішення. Так я буду впевнена, що завтра не захворію і не заражу інших», – поділилася Тетяна Радченко.

Загалом від коронавірусу вже вакцинувалися понад 420 тис мешканців Дніпропетровщини. Із них двома дозами – майже 160 тис.

Метки: вакцинация, коронавирус