Щоб вивчити усі «хронічні хвороби» Дніпра, мені знадобилося три роки, – Борис Філатов

Міський голова Дніпра Борис Філатов під час ефіру на телеканалі «NewsOne» 9 вересня розповів, що для виявлення усіх «хронічних хвороб» міста йому знадобилося щонайменше три роки. При цьому деякі ще потребують більш детального вивчення.

received_2384330498495365

«Ми досі не маємо повного розуміння, що відбується з підземними комунікаціями, які були укладені ще за царя. На їхню інвентаризацію потрібні гроші, це близько 200 млн грн. Мені знову почнуть говорити «розпилив гроші», - каже очільник Дніпра.

Також Борис Філатов зазначив, що наразі капітального ремонту у місті потребують і великі інфраструктурні об’єкти: міст на Монастирський острів і віадук на Слобожанському проспекті. «Стан мосту на Монастирський острів також бажає кращого: нам потрібно закривати рух будь-якого транспорту через цю переправу. Знову почнуть кричати, що розпилюють бюджет. Зараз аналогічна ситуація, як із Центральним мостом, із віадуком на Слобожанському проспекті – він теж може впасти. І потрібно перекривати один з центральних проспектів міста. А не робити ремонт – це чекати, поки впаде», - додав міський голова.

Метки: Борис Филатов